Хто почув «так» на восьмому кастингу?

Україна має талант Діти

Позаду восьмий кастинг «Україна має талант Діти-2» і сьогодні знову вся країна познайомилася з дивовижними малюками! Члени журі зробили нелегкий вибір, адже на сцені виступали діти з нереальними здібностями! Хто змусив суддів укласти парі, а хто підкорив силою духу – читайте у матеріалі!

BD7B9859 копия

ГОЛОСУВАННЯ: Кому б ви сказали «так» на восьмому кастингу?

Номер одного з учасників на «Україна має талант Діти-2» викликав суперечку між суддями. Однак не з приводу вердикту. 11-річний Ваня Ясько прийшов, щоб здивувати талановитою грою у більярд. Але хлопчик зумів завоювати лише «так» від Слави Фролової. Члени журі порадили хлопцеві ще трохи підучитися, а самі влаштували турнір з більярду! Ігор Кондратюк і Дзідзьо змагалися у рівній боротьбі , і переміг строгий Ігор Кондратюк.

Інші таланти викликали у суддів не менше емоцій. Наприклад, трійка учнів відомого танцюриста Атая Омурзакова змусила всіх повірити в надприродне! Спостерігаючи за танцем хлопчиків здавалося, що можливості людського тіла безмежні. Ердан, Баель і Ельман – гідні свого вчителя і  заслужили одноголосне «так».

Більш того, знову в ефірі шоу учасник поставив беспрецедентний рекорд – хлопець зробив 4, 500 згинань на прес! 12-річний Антон Колесов протягом двох годин качав прес під наглядом експерта національного реєстру рекордів України Віталія Зоріна! Йому вдалося не тільки отримати три «так», а й назавжди увійти в історію нашої країни.

BD7B9886 копия

Також заповітні «так» сьогодні почули: колектив «Гармонія», Богдан Папілюлька, Карина та Діана Лукаш, Матвій Коваль, Влад Грицун, Кіра Касьянова, Тимофій Костецький, Влад Святий, Діана Дяків і Аня Мартинчук.

Дивіться найяскравіші виступи на восьмому кастингу «Україна має талант Діти-2» вже зараз!