Дзідзьо пояснив, чому його бояться діти

Україна має талант Діти

Дзідзьо – найвеселіший член журі на «Україна має талант Діти-2». Але навіть незважаючи на доброту і позитивність судді, малюки часто боялися виходити на сцену саме через нього. STB.UA дізнався у артиста, чому його бояться діти.

114A8611 копия

Читайте також: Дзідзьо заспівав з Русланою за лаштунками «Україна має талант Діти-2» (ВІДЕО)

«Мене завжди діти бояться. На Дзіздзя хочуть дивитися, але тільки здалеку. Маленькі дітки ні на кого не дивляться, а тільки на мене. Спочатку вони хочуть до мами на руки, тримаються за когось. Але потім звикають, і вже не хочуть зі мною розлучатися. Навіть плачуть за мною. Значить, є в мені щось цікаве. А якщо цікаво щось невідоме – ти цього боїшся», – пояснив Дзідзьо.

Член журі також зазначив, що кожна історія зворушує його до глибини душі. Він переживає за долю учасників і буде задіяти півфіналістів на своїх концертах.

«Я планую і далі підтримувати спілкування з деякими учасниками. Якщо я буду в їхніх рідних містах давати концерти, то обов’язково їх покличу для виступу. Їхні земляки повинні знати таких талановитих жителів свого міста або селища. Кожен півфіналіст – вже зірка у себе вдома», – поділився член журі.

Дзідзьо тримає слово і вже запросив Богдана Нестеровського й Артема Харченко для спільної співпраці.

А як пройшов третій прямий ефір «Україна має талант Діти-2» – дивіться прямо зараз!