Вероніка Костюк

99232_KOSTYUK_VERONIKA

Вероніці 13 років, з 8 років захоплюється пісочною анімацією. Малює тварин, еволюцію, стосунки звірів і людей, природу. Головна тема її творчості – зникнення багатьох видів тварин. Учасниця вже рік знаходиться на домашньому навчанні, зараз вона у восьмому класі. Дівчинка вивчає теорію різних предметів і виконує всі завдання вдома, а потім здає іспити і контрольні до школи. Є випускницею художньої школи імені Рєпіна в м Харкові. Вероніка вчить іноземні мови, зокрема, іспанська; займається синхронним плаванням і грає на гітарі.

Кімната Вероніки – її особистий куточок, в який не можна входити навіть батькам без дозволу. Мама учасниці – вчителька математики, а батько – пілот. Через руки і пісок дівчинка передає свої емоції і розкриває внутрішній світ, а також бореться зі стресом.

Вдома у Вероніки живуть 2 морські свинки, улюблений художник – Сальвадор Далі, улюблений персонаж мультфільмів – білка Скрет з «Льодовикового періоду». Художниця брала участь у міжнародних та українських фестивалях пісочної анімації, в талант-шоу інших країн, а на «Україна має талант Діти» прийшла, щоб досягти нового рівня майстерності в пісочній анімації та відчути нові емоції.