Україна має талант Діти анонси

Юна учасниця настільки розхвилювалася, що емоції взяли над нею верх. Бідна дівчинка намагалася з усіх сил впоратися з нервами, але підступний організм безцеремонно її видав.

Чи розумієте ви мову тварин і птахів? А ось ця дівчинка розуміє. Судді спробували імітувати голоси братів наших менших, але дівчинку просто так не проведеш!

Ми звикли сприймати дітей як беззахисних і милих створінь. Але цей хлопчина ламає стереотипи, адже він розмірковує про бальзамування і поховання померлих!

Попса, судячи з усього, йде в нікуди, тому що навіть діти вже виступають проти неї. Особливо їх дратує, коли артисти співають під фонограму. Ну що ж, поп-співаків є над чим подумати!

Ця мила і безпосередня учасниця дуже-дуже любить всіх членів журі дитячого талант-шоу. Правда, запам’ятати їхні імена і псевдоніми – завдання не з легких!

Дитячий сезон приготував масу несподіваних сюрпризів для своїх глядачів! Цей молодий бунтар точно здивує вас своїм драйвом.

У новому сезоні талант-шоу з’явився суддя, якого відразу полюбили всі діти, – Дзідзьо! Він зарекомендував себе добрим і поступливим, але дуже старався переконати маленьких учасників в зворотному.