PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InRhbGFudC5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Правила голосування під час ток-шоу «Україна має талант!-2. Другий шанс»

16.04.2010

Правила альтернативного SMS голосування у телевізійній передачі під умовною назвою «Україна має талант!» Другий сезон. Другий шанс»

1. ТРИВАЛІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОГО SMS -ГОЛОСУВАННЯ:

1.1. Тривалість альтернативного SMS -голосування — з 16 квітня 2010 року по 14 травня 2010 року (обидві дати включно) у період, що повідомляється ведучими або під час інтерактивних проявів.

2. ПЕРІОД ТА ОСНОВНІ УМОВИ АЛЬТЕРНАТИВНОГО SMS -ГОЛОСУВАННЯ:

2.1. Альтернативне SMS -голосування за претендентів на участь у гала-концерті в пост-шоу програми «Україна має талант. Другий сезон» розпочинається 16 квітня 2009 р. після проведення основного голосування у проекті «Україна має талант. Другий сезон» та відбувається щотижня, а саме: 16.04.2010р., 23.04.2010 р., 30.04.2010 р., 07.05.2010 р., 14.05.2010 р. під час Передачі.

Таке голосування триватиме з 23:00 по 23:15 щоп’ятниці в ефірі телеканалу СТБ по закінченню основної програми. Час голосування може бути змінено, про що повідомл.яють ведучі Проекту.

Початок та закінчення голосування за претендентів на участь у гала-концерті оголошується ведучими Передачі.

2.2. Щоп’ятниці на розсуд продюсерів програми «Україна має талант. Другий сезон» визначатиметься кількість учасників альтернативного відбору — від 2 до 5 учасників у кожному випуску Передачі.

2.3. За результатами альтернативного SMS — голосування, щотижня визначатиметься 1 переможець, який набрав найбільшу кількість голосів глядачів. Учасник Передаі, що набрав найбільшу кількість голосів глядачів отримує право участі у гала-концерті «Україна має талант. Другий сезон».

2.4. Таким чином, за кількістю тижнів — 5 (п’ять), визначатиметься 5 (п’ять) учасників гала-концерту.

3. УМОВИ АЛЬТЕРНАТИВНОГО СМС-ГОЛОСУВАННЯ:

3.1. Для того, щоби проголосувати за одного з учасників пост-шоу Проекту, особі, яка виявила таке бажання, необхідно надіслати коротке SMS — повідомлення на короткий номер 7766 з відповідним кодом.

Глядачі мають право віддавати не більше 10 (десяти) голосів (SMS) за кожного з учасників Передачі за участю учасників щодо яких відбувається голосування, обираючи учасника/учасниківПередачі, за яких вони бажають проголосувати, на власний розсуд.

Тобто з одного телефонного номера враховується не більше 10 (десяти) SMS — повідомлень за кожного з учасників програми..

3.2. Послуга по участі у інтерактивному голосуванні(надсилання SMS повідомлень) надається абонентам стільникового зв’язку України та є платною.

3.3. Організатором в будь-який час може бути встановлено додаткове обмеження щодо кількості коротких текстових повідомлень SMS з одного номеру телефону, таке обмеження встановлюються організатором Проекту самостійно з метою запобіганню зловживанням під час альтернативного SMS -голосування, так само, Організатор може прийняти рішення про зняття всіх обмежень.

3.4. Послуги надаються глядачам, які є абонентами операторів стільникового зв’язку України ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» (ТМ КИЇВСТАР, DJUICE), ЗАТ «Український мобільний зв’язок» (ТМ МТС, JEANS) та ТОВ «АСТЕЛІТ» (ТМ life:)), ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ Beeline).

3.5. Номер для участі у альтернативному SMS -голосуванні для Абонентів Операторів стільникового зв’язку України, вказаних в п. 3.4. цих Правил — 7766.

3.6. Отримати послуги можуть особи, які на день замовлення Послуги досягли 18 — річного віку, враховуючи інтерактивний характер голосування, організатор голосування попереджає про обмеження щодо віку, але не несе та не може нести відповідальність за порушення глядачами пункту про вікові обмеження.

3.7. Вартість отримання Послуги для глядачів становить:

— вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 7766 з кодом учасника становить 3,60 грн. (три грн. 60 коп.), у тому числі ПДВ, додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.

Вартість послуг не повертається, внаслідок того, що послуги що надаються мають характер таких, що не можуть бути поверненими та автоматично зтягується з особового рахунку абонента того чи іншого телефонного номеру в момент відправлення SMS. Особи, що скористалися послугою самостійно слідкують за кількістю SMS-повідомлень, що можуть бути направлені за одного учасника, та не матимуть права вимагати повернення коштів внаслідок того, що перевищеня встановлених обмежень призвело до не зарахування голосу споживача послуги.

3.8. Довідки щодо умов отримання послуг надаються за телефоном 044 453-36-79, дзвінки оплачуються відповідно до тарифів оператора.

3.9. Інформація про детальні умови голосування розміщується на веб-сайті www.stb.ua, інформація про організацію, що надає послуги та про вартість послуги по доступу до інтерактивного голосування, визначена організатором як така, що зазначається під час ефіру Проекту у інтерактивних проявах.

3.10. Послуга надається ТОВ «Нові Медіа Проекти», Адреса: 03113, м.Київ, вул. Шевцова, 1 оф.307, претензії щодо якості та порядку надання послуг направляються на розгляд ТОВ «Нові Медіа Проекти», ЗАТ «ММЦ — СТБ» не розглядає претензії та не може бути зобов’язане розглядати претензії пов’язані з якістю та порядком надання послуг по доступу до інтеративної системи голосування.

4. ПРАВИЛА SMS -ГОЛОСУВАННЯ:

4.1. Для того, щоб проголосувати за учасника, особі, яка виявила таке бажання, необхідно з телефону, який підключений до мережі Операторів стільникового зв’язку України, зазначених у пункті 3.4., надіслати SMS -повідомлення на короткий номер 7766 з кодом свого улюбленого учасника.

Код учасника — двозначне число від «11» до «15», яке відповідає кожному з учасників Передачі. Такі коди оголошуються Ведучими Передачі та розміщуються у інтерактивних проявах (плашках) на екрані під час трансляції Передачі.

4.2. Під час прямого ефіру передачі безпосередньо у інтерактивних проявах (плашках) та/або оголошеннях ведучих під час програми в ефірі ЗАТ «ММЦ — СТБ», усім глядачам повідомляться, який саме код присвоєно учаснику Проекту «Україна має талант. Другий сезон. Другий шанс. ».

За успішне надсилання SMS-повідомлення на номер 7766, Абонент сплачує вартість Послуг вказану у пункті 3.7. цих Правил.

Протягом періоду SMS -голосування, вказаного у п.1.1. цих Правил, Організатор надає наступну інформації (повідомлення) учасникам голосування (споживачам послуг):

Після надсилання SMS-повідомлення з певним кодом учасника програми Передачі протягом періоду з 16-го квітня 2010 року по 14-е травня 2010 року включно, такому Абонентові надходить таке SMS-повідомлення:

Час, коли було отримано повідомлення від Абонента: SMS-повідомлення у відповідь

00:00 — XX:XX: V dannyy moment golosovanie za uchastnikov post-show v proekte «U Ukrainy est’ talant 2» ne provoditsa! Sledite za ob’yavleniyami veduchih, po pyatnitsam, s XX:XX, v pryamom efire STB.

XX:XX — XX:XX: Spasibo! Vash golos prinyat! Vy mоzhete segodnya otdat’10 golosiv za kognogo uchastnika post-show.

XX:XX — 23:59: V dannyy moment golosovanie v proekte ” U Ukrainy est’ talant 2. Drugiy shans” ne provoditsa! Sledite za ob’yavleniyami veduschey v pryamom efire STB, po pyatnitsam, s XX:XX.

5. ОСОБЛИВІ УМОВИ:

5.1. Організатор Проекту телеканал ЗАТ «ММЦ — СТБ» має право змінити процедуру визначення учасників гала -концерту передачі «Україна має талант!.. Другий сезон» та/або переможця Передачі без пояснення причин, при цьому організатор Проекту повинен повідомити про такі зміни шляхом розміщення відповідної інформації на сайті телеканалу ЗАТ «ММЦ — СТБ».

5.2. Кількість SMS -голосів (повідомлень, що надсилаються на номер 7766), надісланих абонентами стільникового зв’язку України, підраховується автоматично ТОВ «Нові Медіа Проекти» відповідним програмно-апартним комплексом, який захищено від сторонніх посягань.

5.3. Рішення про обрання учасників, котрі матимуть право участі у гала -концерту передачі «Україна має талант!.. Другий сезон» котре оголошується в ефірі телеканалу СТБ, є остаточним та не підлягає оскарженню, склад участників гала-концерту, що відібрані за результатами альтернативного голосування може бути змінено лише у випадку, якщо буде виявлено, що учасник грубо порушив та/або порушував умовиПередачі та/або альтернативного голосування, що вплинуло або могло вплинути на результати та/або з причин небажання та/або фізичної неможливості бути учасником гала-концерта передачі «Україна має талант!.. Другий сезон», про що заявлено самим Учасником. В будь-якому випадку, остаточне визначення учасників гала -концерту передачі «Україна має талант!.. Другий сезон» та переможців Передачі, у випадку збоїв у системі голосування, приймає ЗАТ «ММЦ — СТБ».

 

Смотрите также: Украина имеет талант Дети смотреть онлайн