PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InRhbGFudC5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Правила голосування «Україна має талант! Діти». Дев’ятий сезон

ПРАВИЛА

голосування у передачі «Україна має талант! Діти». Дев’ятий сезон

(надалі – «Правила»)

  1. Період Голосування глядачів передачі «Україна має талант! Діти». Дев’ятий сезон (далі «Передача «Україна має талант! Діти» або «Передача»):

1.1. Голосування за учасників Передачі «Україна має талант! Діти» буде відбуватися у період з 06 травня 2017 року по 27 травня 2017 року (обидві дати включно). Час початку та закінчення голосування за учасників того чи іншого випуску будуть повідомлятися в ефірі Телеканалу СТБ ведучим Передачі (далі – «Голосування»). Подробиці Голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися під час кожного випуску Передачі.

  1. Визначення складу фіналістів та переможця Передачі «Україна має талант! Діти»:

2.1. Серед всіх учасників Передачі, що приймають участь у Передачі «Україна має талант! Діти» обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Передачі на підставі проведеного Голосування у фіналі Передачі, в якому приймають участь учасники трьох півфіналів, які вийшли до фіналу в порядку, передбаченому Правилами.

2.2. У кожному з трьох півфіналів Передачі приймають участь по 9 учасників Передачі. У будь-якому півфіналі та/або у декількох півфіналах кількість учасників Передачі може дорівнювати 10. В цьому разі всі Правила розповсюджуються до всіх учасників Передачі відповідно.

2.3. Перший півфінал відбудеться 06 травня 2017 р. Кожному учаснику присвоюється номер від «01» до «10», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника першого півфіналу Передачі.

Голосування здійснюється у один етап: годинне Голосування (під час проведення прямого ефіру Передачі, а саме: 06.05.2017 р.; початок і закінчення Голосування повідомляється ведучим Передачі).

За результатами такого Голосування визначається 3 (три)  учасника Передачі, що набрали найбільшу кількість голосів, з яких 1 (один) учасник, що набрали найбільшу кількість голосів, виходить до фіналу Передачі. Із 2 (двох) учасників, що залишилися, судді обирають 1 (одного) учасника Передачі, який залишає Передачу, другий учасник виходить до фіналу Передачі. За бажанням суддів, вони мають право більше учасників для їх подальшого виходу до фіналу Передачі. Інші учасники залишають Передачу.

2.4. Другий півфінал відбудеться 13 травня 2017 р. Кожному учаснику присвоюється номер від «01» до «10», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника другого півфіналу Передачі.

Голосування здійснюється у один етап: годинне Голосування (під час проведення прямого ефіру Передачі, а саме: 13.05.2017 р.; початок і закінчення Голосування повідомляється ведучим Передачі).

За результатами такого Голосування визначається 3 (три)  учасника Передачі, що набрали найбільшу кількість голосів, з яких 1 (один) учасник, що набрав найбільшу кількість голосів, виходить до фіналу Передачі. Із 2 (двох) учасників, що залишилися, судді обирають 1 (одного) учасника Передачі, який залишає Передачу, другий учасник виходить до фіналу Передачі. За бажанням суддів, вони мають право обрати більше учасниківдля їх подальшого виходу до фіналу Передачі. Інші учасники залишають Передачу.

2.5. Третій півфінал відбудеться 20 травня 2017 р.  Кожному учаснику присвоюється номер від «01» до «10», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника фіналу Передачі.

Голосування здійснюється у один етап: годинне Голосування (під час проведення прямого ефіру Передачі, а саме: 23.05.2017 р.; початок і закінчення Голосування повідомляється ведучим Передачі).

За результатами такого Голосування визначається 3 (три) учасника Передачі, що набрали найбільшу кількість голосів, з яких 1 (один) учасник, що набрав найбільшу кількість голосів, виходять до фіналу Передачі. Із 2 (двох) учасників, що залишилися, судді обирають 1 (одного) учасника Передачі, який залишає Передачу, другий учасник виходить до фіналу Передачі. За бажанням суддів, вони мають право обрати більше учасників для їх подальшого виходу до фіналу Передачі. Інші учасники залишають Передачу.

2.6. Фінал відбудеться 27 травня 2017 р. , у якому приймають участь від 6 до 9 учасників Передачі (кількість учасників визначається в залежності від кількості учасників, що вийшли до фіналу у кожному півфіналі Передачі). Кожному учаснику присвоюється номер від «01» до «09», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника фіналу Передачі.

Голосування здійснюється у один етап: годинне Голосування (під час проведення прямого ефіру Передачі, а саме: 27.05.2017 р.; початок і закінчення Голосування повідомляється ведучим Передачі)  – за результатами такого Голосування визначається 1 (один) учасник Передачі, що набрав найбільшу кількість голосів.

2.7. Переможцем Передачі «Україна має талант! Діти» визнається той учасник Передачі, котрий отримав найбільшу кількість голосів у Голосуванні в період, що зазначений в п. 2.6. цих Правил.

2.8. Під час останнього ефіру Передачі, що буде публічно сповіщатися 27 травня 2017 року, оголошується ім’я  учасника фіналу, за якого глядачі віддали найбільшу кількість голосів.

  1. Умови проведення Голосування:

3.1. Участь у Голосуванні може здійснюватися шляхом:

3.1.1. здійснення дзвінка абонентами оператора стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ «VODAFONE») та абонентами операторів фіксованого зв’язку ПрАТ «Фарлеп-Інвест», ПрАТ «АТ-Зв’язок», ПАТ «СВІТ» (телекомунікаційна група VEGA), ПАТ «Укртелеком»

ТА/АБО

3.1.2. направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ «VODAFONE»), ТОВ «лайфселл» (ТМ life, lifecell), ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob).

(далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

ТА/АБО

3.1.3.За допомогою мобільного додатка «Teleportal»* зареєстрованими користувачами цього додатка (далі відповідно – «Зареєстровані користувачі» та «Додаток»).

3.2. Для того щоб взяти участь у Голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень, Абоненти Операторів, що вказані в п. 3.1.2. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 3399 (з кодом у тексті повідомлення від «01» до «10», що дорівнює коду, за яким здійснюється Голосування за улюбленого учасника півфіналу / фіналу Передачі).

3.3. Для того щоб взяти участь у Голосуванні шляхом здійснення дзвінків, Абоненти Операторів, що вказані в п. 3.1.1. даних Правил, повинні здійснити дзвінок на номер 0-900-901-0ХХ (де ХХ = код учасника Передачі від «01» до «10», за яким здійснюється Голосування за улюбленого учасника півфіналу / фіналу Передачі).

3.5.  Для того, щоб взяти участь у Голосуванні за допомогою Додатка, Зареєстровані користувачі Додатка у розділі «Голосування» віддають голос за учасників шляхом від 1 до 5 натискань на зображення обраного/обраних ними учасника/учасників.

3.6. Голоси Абонентів враховуються виключно в оголошені ведучим  Передачі періоди для Голосування, які вказані в п.п. 2.3., 2.4., 2.5, 2.6. цих Правил.

3.7. Під час кожного окремого Голосування, що вказані в п. 2.3., 2.4.,2.5. Правил, Абонент з одного номеру телефону може віддати в цілому не більше 10 (десяти) голосів та самостійно вирішує скільки своїх голосів віддати тому чи іншому учаснику Передачі, серед тих, які приймають участь в тому чи іншому випуску Передачі. При цьому, з одного номера телефону буде зараховано лише 10 (десять) голосів Абонента, які здійснені будь-яким чином: або шляхом направлення тільки 10-ти SMS-повідомлень, або шляхом здійснення тільки 10-ти дзвінків, або змішаним шляхом: направлення і SMS-повідомлень і здійснення дзвінків, що в сукупності складають 10 (десять) голосів за самостійно обраних тих чи інших учасників/учасника Передачі.

Вартість послуг за успішно направлені SMS-повідомлення та успішно здійснені дзвінки під час періоду Голосування понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос Абонента не буде зараховано.

3.8. Під час кожного окремого Голосування за допомогою Додатка у дати, що вказані в п.п. 2.3., 2.4.,2.5. Правил, Зареєстрований користувач може віддати від 1 до 5 голосів та самостійно вирішує скільки своїх голосів віддати тому чи іншому учаснику Передачі , серед тих, які приймають участь в тому чи іншому випуску Передачі.

3.9. В період Голосування, що вказаний в п. 2.6. Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декілька учасників фіналу, але віддати, при цьому, за допомогою відправлення SMS-повідомлень за коротким номером 3399 або за допомогою здійснення дзвінка за номером 0-900-901-0ХХ не більше 1 (одного) голосу за кожного учасника. Тобто, з одного номеру телефону буде зараховано лише 1 голос за кожного учасника.

Вартість послуг за успішно направлені SMS-повідомлення та успішно здійснені дзвінки під час періоду Голосування понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос Абонента не буде зараховано.

3.10. В період Голосування за допомогою Додатка, що вказаний в п. 2.6.  Правил, Зареєстрований користувач додатково може віддати не більше 1 (одного) голосу за кожного з учасників Передачі , серед тих, які приймають участь в даному випуску Передачі.

3.11. Взяти участь у Голосуванні можуть Зареєстровані користувачі та Абоненти, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. Телекомпанія СТБ та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами та Зареєстрованими користувачами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

3.12. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 3399 становить: для Абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 0,60 грн., ПрАТ «МТС Україна» (ТМ VODAFONE) становить 0,94 грн., ТОВ «лайфселл» становить 0,94 грн., ТОВ “ТриМоб” становить 0,25 грн. у тому числі ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.

3.13. Вартість дзвінка на номер 0-900-901-0ХХ для Абонентів операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ VODAFONE) та Абонентів операторів фіксованого зв’язку ПрАТ «Фарлеп-Інвест», ПрАТ «АТ-Зв’язок», ПАТ «СВІТ» (телекомунікаційна група VEGA), ПАТ «Укртелеком» становить: 0,50 грн. (нуль грн. 50 коп.), крім того ПДВ 20% – 0,10 грн., загальна вартість дзвінка складає:  0,60 грн. (нуль грн. 60 коп.), у тому числі ПДВ. Додатково з абонентів стільникового зв’язку утримується збір до Пенсійного Фонду у розмірі 7,5% від вартості дзвінка без ПДВ та плата за з’єднання згідно діючого тарифу оператора стільникового зв’язку.

3.14. Довідки щодо умов та порядку Голосування надаються за телефоном +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 по 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування, що вказаний в п.1.1. Правил. Вартість дзвінків сплачується абонентами згідно тарифів операторів зв’язку.

3.15. Голосування забезпечує ПрАТ «ММЦ-СТБ» адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 207 каб.

3.16. Технічна підтримка телефонних ліній: ТОВ «С_В_Р», адреса: 02121, м. Київ, вул. Харківське шосе, 201-203, телефон +38 (044) 594-17-22. Період роботи лінії: з 10:00 по 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування, що вказаний в п. 1.1. Правил. Вартість дзвінків сплачується абонентами згідно тарифів операторів зв’язку.

  1. Порядок участі у Голосуванні:

4.1. Для того, щоб взяти участь у Голосуванні, Абоненту, який виявив таке бажання, необхідно з номеру телефону, який підключений до мереж Операторів, зазначених в п. 3.1 цих Правил, надіслати SMS-повідомлення на короткий номер 3399 з кодом учасника Передачі, за якого Абонент прагне віддати голос, або зателефонувати за номером 0-900-901-0ХХ (де ХХ = код учасника Передачі від «1» до «10»).

4.2. Безпосередньо у текстовій інформації, що з’являється на екрані, та/або у оголошеннях ведучого Передачі під час кожного випуску Передачі в ефірі Телеканалу СТБ усім глядачам повідомляється, який саме код присвоєно учаснику Передачі.

4.3. У випадку успішного надсилання SMS-повідомлення на короткий номер 3399, з рахунку Абонента списується вартість, вказана у пункті 3.11. цих Правил, при цьому, вартість сплачується і у випадку, коли Абонент направляє SMS-повідомлення в період коли Голосування не проводиться. Вартість SMS-повідомлення автоматично знімається з рахунку Абонента, але голос не зараховується.

4.4. За успішне Голосування за номером 0-900-901-0ХХ, Абонент сплачує вартість дзвінка, вказану у пункті 3.12. цих Правил. Операторами стільникового зв’язку вартість дзвінка автоматично знімається з рахунку Абонента у разі його успішного здійснення. Вартість дзвінка для Абонентів, що використовують фіксований зв’язок, включається у рахунок за телефонні послуги Абонента у порядку визначеному Оператором. Вартість дзвінка не сплачується у випадку, коли Абонент здійснює дзвінок у період коли Голосування не проводиться.

4.5. За Голосування у Додатку оплата не стягується.

4.6. Протягом строку Голосування, вказаного у п.1.1. цих Правил, Голосування проводиться тільки за тих учасників, які оголошуються ведучим Передачі, та приймають участь у тому чи іншому випуску Передачі, щодо якого  відбувається Голосування.

Порядок SMS-голосування за коротким номером 3399:

4.7. Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, а саме: від «01» до «10» на короткий номер 3399 у часовому проміжку, визначеному для Голосування за оголошеннями ведучого Передачі у прямому ефірі – п.  2.3.,2.4., 2.5., 2.6. Правил, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні і зарахування голосу. Таке надіслання SMS-повідомлення вважається успішним.

4.8. У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування – проміжок часу після оголошення ведучого про завершення Голосування до наступного оголошення ведучого про початок Голосування – такому Абоненту надходить SMS-повідомлення приблизного змісту: «Зараз голосування не відбувається! Підтримай свого фаворита на talant.stb.ua». Таке надіслання SMS-повідомлення вважається неуспішним.

4.9. Якщо у період для Голосування, що вказаний в п. 2.3., 2.4., 2.5. Правил, Абонент надсилає з одного номеру телефону більш ніж 10 SMS-повідомлень за одного учасника, такому Абонентові надходить приблизна відповідь: «Ваші голоси вже зараховано! Дякуємо! Підтримай свого фаворита на talant.stb.ua». Таке надіслання SMS-повідомлення вважається неуспішним.

4.10. Якщо у період для Голосування, що вказаний в п. 2.6. Правил, Абонент надсилає більше ніж 1 SMS-повідомлення з 1 одного номеру телефону за одного учасника, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення приблизного змісту: «Ваш голос вже зараховано! Дякуємо! Підтримай свого фаворита на talant.stb.ua». Таке надіслання SMS-повідомлення вважається неуспішним.

Порядок Голосування за номером 0-900-901-0ХХ.

4.11. В період Голосування, оголошений ведучими під час прямого ефіру Передачі – п.п. 2.3., 2.4., 2.5. Правил, після успішного з’єднання з номером 0-900-901-0-ХХ, Абонент вищевказаних операторів чує наступне повідомлення:

4.11.1. У разі здійснення дзвінка Абонентами операторів фіксованого зв’язку ПрАТ «Фарлеп-Інвест», ПрАТ «АТ-Зв’язок», ПАТ «СВІТ» (телекомунікаційна група VEGA), ПАТ «Укртелеком»: «Вас вітає шоу «Україна має талант!». Вартість дзвінка: 60 копійок з ПДВ. Вам не буде виставлено рахунок, якщо ви покладете слухавку зараз. Будь-ласка, дочекайтесь підтвердження, що Ваш голос зараховано. Нагадуємо, що у голосуванні враховується тільки 10 голосів з одного номера телефону за кожного учасника. (СИГНАЛ). Дякуємо! Ваш голос зараховано.». Такий здійснений дзвінок вважається успішним.

4.11.2. У разі здійснення дзвінка Абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ VODAFONE):  Вас вітає шоу «Україна має талант!». Вартість дзвінка: 60 копійок з ПДВ. Також утримується збір до Пенсійного фонду 7,5 % з вартості послуги без ПДВ та плата за з’єднання згідно діючого тарифу мобільного оператора. Вам не буде виставлено рахунок, якщо ви покладете слухавку зараз. Будь-ласка, не кладіть слухавку і дочекайтесь звукового сигналу та підтвердження, що Ваш голос зараховано. Нагадуємо, що у голосуванні враховується тільки 10 голосів з одного номера телефону. (СИГНАЛ). Дякуємо! Ваш голос зараховано.». Такий здійснений дзвінок вважається успішним.

4.12. У випадку, якщо Абонент телефонує за номером 0-900-901-0-ХХ більш ніж 10 разів з одного номеру телефону у періоди Голосування, що вказані в п.п. 2.3., 2.4.,2.5. Правил, такий Абонент прослуховує наступний запис: «Вас вітає шоу «Україна має талант!». Вибачте, всі ваші голоси вже за цього учасника вже зараховано! Дякуємо!». Такий дзвінок вважається неуспішним та не тарифікується.

4.13. Після успішного з’єднання за номером 0-900-901-0-ХХ в період Голосування, що вказаний в п. 2.6. Правил, Абонент нижче вказаних операторів прослуховує наступне повідомлення:

4.13.1. У разі здійснення дзвінка Абонентами операторів фіксованого зв’язку ПрАТ «Фарлеп-Інвест», ПрАТ «АТ-Зв’язок», ПАТ «СВІТ» (телекомунікаційна група VEGA), ПАТ «Укртелеком»: «Вас вітає шоу «Україна має талант!». Вартість дзвінка: 60 копійок з ПДВ. Вам не буде виставлено рахунок, якщо ви покладете слухавку зараз. Будь-ласка, не кладіть слухавку і дочекайтесь звукового сигналу та підтвердження, що Ваш голос зараховано. Нагадуємо, що у голосуванні враховується тільки один голос з одного номера телефону за кожного з учасників. (СИГНАЛ). Дякуємо! Ваш голос зараховано.». Такий здійснений дзвінок вважається успішним.

4.13.2. У разі здійснення дзвінка Абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ VODAFONE):  Вас вітає шоу «Україна має талант!». Вартість дзвінка –60 копійок з ПДВ. Також утримується збір до Пенсійного фонду 7,5 % з вартості послуги без ПДВ та плата за з’єднання згідно діючого тарифу мобільного оператора. Вам не буде виставлено рахунок, якщо ви покладете слухавку зараз. Будь-ласка, не кладіть слухавку і дочекайтесь звукового сигналу та підтвердження, що Ваш голос зараховано. Нагадуємо, що у голосуванні враховується тільки один голос  з одного номера телефону за кожного з учасників. (СИГНАЛ). Дякуємо! Ваш голос зараховано.». Такий здійснений дзвінок вважається успішним.

4.14. У випадку, якщо Абонент у період Голосування, що вказаний в п. 2.6. Правил, зателефонував за номером 0-900-901-0-ХХ більш ніж 1 раз з одного номеру телефону, такий Абонент прослуховує наступний запис: «Вас вітає шоу «Україна має талант!» Вибачте, ваш голос за цього учасника вже зараховано! Дякуємо!». Такий дзвінок вважається неуспішним та не тарифікується.

4.15. У випадку, якщо Абонент телефонує за номером 0-900-901-0-ХХ поза офіційним часом проведення  Голосування – проміжок часу після оголошення ведучими про завершення Голосування до наступного оголошення ведучими про початок Голосування – такий Абонент чує наступне повідомлення: «На даний момент Голосування за учасників шоу «Україна має талант!» не відбувається. Будь ласка, уважно слідкуйте за оголошеннями ведучих шоу в прямому ефірі.». Такий  дзвінок вважається неуспішним та не тарифікується.

Порядок Голосування за допомогою Додатка:

4.16. В період Голосування, оголошений ведучим під час прямого ефіру Передачі – п.п. 2.3., 2.4., 2.5. Правил, Зареєстрований користувач Додатка увійшовши до розділу «Голосування» та самостійно прийнявши рішення, скільки своїх голосів віддати тому чи іншому учаснику Передачі, здійснює від 1 до 5 натискань у стрічці із зображеннями усіх учасників, які беруть участь в тому чи іншому випуску Передачі, на зображення відповідного учасника/учасників, якому бажає віддати свій голос/голоси.

4.17. Після кожного з 5 натискань відповідне зображення учасника із загальної стрічки учасників, які беруть участь у відповідному випуску Передачі, з’являється в одному із п’яти віконець у стрічці обраних Зареєстрованим користувачем учасників. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Зареєстрованому користувачу для віддання своїх голосів за обраного учасника/учасників. Далі Зареєстрованому користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке  з’являється на екрані пристрою Зареєстрованого користувача: «Увага! Ти віддаєш свої голоси за обраних учасників. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Зареєстрований користувач бажає повернутися до процедури вибору учасників для віддання своїх голосів, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.

4.18. У разі успішного Голосування за допомогою Додатку, після натискання на «Все так»  на екрані пристрою Зареєстрованого користувача з’являється повідомлення «Твої голоси відправлені в шоу «Україна має талант!» Після цього можливість Голосування Зареєстрованого користувача за допомогою Додатку блокується до початку наступного періоду Голосування.

4.19. В період Голосування, оголошений ведучими під час прямого ефіру Передачі – 2.6. Правил, Зареєстрований користувач Додатка увійшовши до розділу «Голосування» та самостійно прийнявши рішення, віддати свій голос тому чи іншому учаснику Передачі здійснює 1 натискання у стрічці із зображеннями усіх учасників, які беруть участь у даному випуску Передачі, на зображення відповідного учасника або учасників, якому/яким бажає віддати свій голос. Після виконання натискання відповідне зображення учасника із загальної стрічки учасників, які беруть участь в даному випуску Передачі, з’являється в єдиному віконці у стрічці обраного Зареєстрованим користувачем учасника. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Зареєстрованому користувачу для віддання свого голосу за обраного учасника. Далі Зареєстрованому користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке з’являється на екрані пристрою Зареєстрованого користувача: «Увага! Ти віддаєш свій голос за обраного артиста. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Зареєстрований користувач бажає повернутися до процедури вибору учасника для віддання свого голосу, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.

4.20. У разі успішного Голосування за допомогою Додатку, після натискання на «Все так»  на екрані пристрою Зареєстрованого користувача з’являється повідомлення «Твій голос відправлений в шоу «Україна має талант!». Після цього можливість Голосування Зареєстрованого користувача за допомогою Додатку блокується.

  1. Додаткова інформація:

5.1.  Участь у Голосуванні шляхом надсилання SMS-повідомлення з кодом учасника Передачі від «01» до  «10» на короткий номер 3399 або шляхом здійснення дзвінка на номер 0-900-901-0ХХ (де ХХ = код учасника Передачі від «01» до «10») означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту, у тому числі, і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ПрАТ «ММЦ-СТБ».

5.2. Інформація про умови та порядок Голосування у Передачі розміщується на веб-сайті www.stb.ua.

5.3. ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

*Телепортал.