PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InRhbGFudC5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Настя Біла захопила індійськими танцями Ігоря Кондратюка

29.04.2015

Насті Білій ще на кастингу вдалося змінити ставлення Ігоря Кондратюка до індійських танців. Суддя визнав, що дівчина зуміла його здивувати, незважаючи на всі його упередження. Не скупився на компліменти Ігор Кондратюк і в півфіналі, коли Настя показала ще більш гарний і яскравий індійський танець. І хоча фіналісткою Настя не стала, її виступ однозначно запам’яталося багатьом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колектив «Адем» довів, що людські можливості безмежні

Настя Белая

Настя, скільки років ти виконуєш індійські танці і з чого все починалося?

Я займаюся вже більше десяти років. Колись я прийшла в танцювальну студію разом зі своєю подругою. У результаті їй не сподобалося і вона пішла, а я продовжую займатися досі.

Тоді виникає питання, чому ти не захотіла спробувати свої сили на проекті «Танцюють всі!»?

Напевно, тому, що я віддана індійським танцям. Звичайно, мені цікаві і всі інші стилі, але «живу» я саме індійськими танцями.

Настя Белая

Що тобі найбільше запам’яталося на кастингу «Україна має талант?»

Дуже приємний коментар від Ігоря Кондратюка. Тому що кожен рік він індійським танцям говорить «ні» і я боялася, що мені знову скажуть, що це погано, нецікаво, однаково. І ось я стою на сцені і він мені каже: «Цього року ти мене здивувала!». Мені було дуже приємно, що мій номер сподобався людині, яка не любить індійські танці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гоча Чабукаідзе підірвав зал своїм потужним виступом у півфіналі

Чи важко тобі суміщати тренування з навчанням?

Я вчуся в медичному університеті на стоматологічному факультеті і навчання займає дуже багато часу, але і танці я кидати не збираюся. Думаю, не варто залишати свою улюблену справу.

Настя Белая

Ти колись була в Індії?

Ні, не була, але дуже хочу. У Москві проводиться щорічний конкурс, де головний приз – поїздка в Індію. Але там є вікове обмеження, брати участь можна лише з 18 років. Мені якраз нещодавно виповнилося 18 і я дуже хочу спробувати свої сили там.

У чому основна складність індійських танців?

Це танець жестів, емоцій. Ти можеш просто сидіти на одному місці і своєю мімікою, яка у індійському танці називається «Абхіная», повністю розповісти історію, яка буде вважатися танцем. У класичному танці все побудовано на жестах і абхінае. Але я танцюю «Боллівуд» – це сучасні індійські танці і там головне – твоя фантазія, яка не обмежується нічим.

Y18A0918

Як ти сама оцінюєш свій виступ у півфіналі?

Можна було станцювати ще краще, але, враховуючи хвилювання, я зробила все, що могла. Хоча з хвилюванням мені допомагав справлятися шоу-балет – вони взагалі не давали мені сумувати. Складно навіть уявити, як багато людей працювали над мої номером – я була єдиною дівчиною в півфіналі і вся кропітка робота візажистів і дизайнерів була зосереджена саме на мені.

На кастингу ти повністю переказала свій танець журі, а про що був танець у півфіналі?

Цей танець розповідає історію кохання. Пісня була взята з фільму «Рам і Ліла», який знятий за мотивами історії індійських «Ромео і Джульєтти». Весь світ був проти цієї пари і врешті вони вважали за краще померти від рук коханої людини. Як я вже говорила, в індійському танці дуже багато значать жести і тепер, знаючи цю історію, я думаю, глядачі зовсім по-іншому побачать мій танець.

Video: Настя Біла захопила індійськими танцями Ігоря Кондратюка

Насте Белой еще на кастинге удалось изменить отношение Игоря Кондратюка к индийским танцам. Судья признал, что девушка сумела его удивить, несмотря на все его предубеждения.

Анастасія Яковлєва