PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InRhbGFudC5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Олег Лапідус впевнений, що процес старіння можна сповільнити

06.05.2015

Олег Лапідус продемонстрував на кастингу проекту «Україна має талант» оригінальний номер – танець обличчям. Незабаром з’ясувалося, що це був не просто жарт, а серйозне заняття, яке Олег називає «міміробікою» і яка допомагає боротися з наслідками інсульту і розгладжувати зморшки. Що змінилося в його житті після участі в шоу, і чому він вирішив зібрати регулярну групу для занять з підтяжки обличчя, Олег розповів сайту STB.UA.

Олег Лапидус

Як утворилася ваша група з міміробіки?

Це сталося спонтанно. Почалося все з того, що мені почали писати і ставити питання про те, як можна розвинути міміку і поліпшити стан шкіри. В основному писали жінки, хоча іноді питання задавали і чоловіки. Ми з ними зустрілися кілька разів, а потім ці зустрічі переросли в семінари, майстер-класи та регулярні заняття з підтяжки обличчя.

Олег Лапидус

Як міміробіка може допомогти розгладити шкіру обличчя?

Якщо ви робить одноманітні руху обличчям, утворюються складки – зморшки. Якщо ви робите різноманітні рухи і гармонійно розвиваєте своє обличчя, м’язи розслабляються і зморшки розгладжуються. Поясню на прикладі брів – найчастіше ми їх просто піднімаємо вгору, м’язи постійно напружені, внаслідок чого утворюється зморшки. А якщо ми їх піднімаємо і опускаємо, то розвиваємо обидві сторони і м’язи розслабляються.

Тобто, міміробіка допомагає боротися зі старінням?

Існує природний і неминучий процес старіння, але ми можемо його сповільнити за допомогою гармонійного розвитку м’язів обличчя

Олег Лапидус

Ваша дружина користується вашою системою?

Моя дружина ще молода, їй всього 26 років. Але вона каже, що, коли їй стане «45 +», вона обов’язково займеться міміробікой.

Наскільки складним для вас був виступ у півфіналі?

Я спробував себе в абсолютно новому амплуа, у мене було багато акторських завдань – я повинен був відіграти і реакцію, і зміну настрою. Якщо чесно, мені більше подобається імпровізувати. А тут я повинен був все запам’ятати, завчити і відіграти. Поки я не зовсім до цього звик.

Video: Олег Лапідус впевнений, що процес старіння можна сповільнити

Что изменилось в его жизни после участия в шоу, и почему он решил собрать регулярную группу для занятий по подтяжке лица, Олег рассказал сайту STB.UA.

Анастасія Яковлєва