PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InRhbGFudC5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Ігор Шепель: «Я просто знаю, що повинен був бути першим»

22.05.2015

У сьомому сезоні «Україна має талант» за перемогу у фіналі боролися відразу троє вокалістів. В результаті переможцем став один з них – Саїд Джурді Абд Аллах. Як з’ясувалося, один з його прямих конкурентів, Ігор Шепель готовий посперечатися з рішенням України.

Ігор, засмутилися ви, що не зайняли перше місце?

Я просто знаю, що повинен був бути першим. Я не знаю, що сталося, але Саїд мені однозначно у всьому поступався – це мені люди скрізь говорять. Але я не засмучуюсь, нехай йому Бог допомагає.

Игорь Шепель

У чому саме вам поступався Саїд?

У нього слабкий голос, абсолютно немає ніяких емоцій на сцені. Це не заздрість, це просто моя думка. Це був мій сезон, я повинен був виграти. Не знаю, чому, просто я в цьому впевнений. Коли я виходив на вулицю, кожна друга людина хотіла зі мною сфотографуватися.

Тобто, впевненість у власних силах вам давала віра людей в вас?

Не тільки віра людей. Я знаю свій голос і я працюю кожен день. Те, що я забув слова – випадковість, та й Саїд теж забув слова, а все-таки виграв. Може бути, у нього краще зовнішність. Шкода, що Україна обирає переможця за зовнішність, а не за талант.

Игорь Шепель

Наскільки несподіваним для вас був вибір двох суперфіналістів?

Я сильна людина і я вже наперед знав, що у фіналі будуть Саїд і Петро Сказків. До речі, проти Петра я нічого не маю, він талановитий хлопець, справжній самородок від Бога.

У фіналі було троє вокалістів, Гоча Чабукаідзе теж вам поступався?

Гоча сильний, але в порівнянні з нами він був слабким. Сильними були я і Петро Сказків. Це не манія величі, мені все люди це говорять. Я доведу ще, що я хороший співак.

Що дав вам проект «Україна має талант»?

Якщо ви думаєте, що це мій програш, ви помиляєтеся, це моя перемога. Глядачі за мене голосували, в цьому я впевнений. Після проекту три людини запросили мене з концертами – один буде в Словаччині, два – в Україні.

Игорь Шепель

У такому випадку, головне ж не перемога, а визнання глядачів, хіба ні?

Я теж хотів виграти. Я йшов до перемоги, кожен день репетирував, причому не тільки одну пісню. Дай Бог, щоб всі були такі працьовиті як я. А Саїд, замість того, щоб готуватися, весь час спілкувався зі своєю дівчиною. Тому мені і прикро, що я програв.

Video: Ігор Шепель: «Я просто знаю, що повинен був бути першим»

Победителем сезона стал Саид Джурди Абд Аллах. Как выяснилось, один из его прямых конкурентов, Игорь Шепель готов поспорить с решением Украины.